Giorgo Armani Si EDP 30 ml Shfaq më të madhe

Giorgo Armani Si EDP 30 ml

AI0185

Leke 6,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Parfum per femra nga Giorgo Armani Si

Me kapacitet 30ml, stili i sofistikuar i linjes Armani

Arome e zjarrte, e hijshme dhe intensive

Një aromë për një grua që ka guximin të thotë po ose 'Si' në italisht Si të duash, si në jetë, si në lumturi.

Parfumi eshte ORIGJINAL dhe eshte nje ide shume e bukur dhurate per te dashuren tuaj kete Shen Valentin

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: