Boss The Scent EDT 50 ml Shfaq më të madhe

Hugo Boss The Scent EDT 50 ml

AI0184

Leke 8,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Me i fundit i Boss per meshkuj The Scent versioni 50 mililitersh

Eau de Toilette me arome spontane dhe relaksuese ne te njejten kohe

Per energjiket dhe te apasionuarit pas aromave qe tregojne personalitet

Parfumi eshte ORIGJINAL dhe eshte nje ide mjaft e bukur dhurate per te dashurin tuaj kete Shen Valentin

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: