Hapese birre Tennessee Shfaq më të madhe

Hapese birre Tennessee

ZEP0253

Leke 2,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Hapese birre ne formen e shishes Tennessee

Varet ne mur dhe eshte e pershtatshme per ambientet e bareve

Metalike dhe shume dizenjo terheqese per te gjithe pijedashesit

Ngjyre jeshile shume e kendshme per ambientet tuaja 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: