Dekor Beer Shfaq më të madhe

Dekor Beer

ZEP0055

Leke 1,890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dekor Beer

Nje varese dekorative per ambjentin.

E pershtateshme per ambjente ku konsumohet me se shumti birra.

Nje dhurate e vecante per pijedashesit.

Ky dekor ka forme drejtkendeshi, me permasa 30x51x1cm dhe material metalik.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: