Dekor dhe Hapese Birre Maryland Shfaq më të madhe

Dekor dhe Hapese Birre Maryland

ZEP0054

Leke 2,890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dekor dhe Hapese Birre Maryland

Nje hapese birre te cilen tani mund ta perdorni edhe per dakorim.

Me formen e shishes se birres dhe me ngjyre te verdhe.

Materiali eshte metalik dhe ka permasa 18x60x4cm.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: