Ore Ontario Shfaq më të madhe

Ore Ontario

ZEP0047

Leke 3,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore Ontario

Ore muri Ontario, material qelqi.

Ora ka dizenjo te vecante me ingranazhe ne brendesi te fushes.

Me nje pamje antike dhe forme rrumbullake, ku mbizoteron ngjyra e bardhe.

Diametri eshte 55cm.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: