Clementoni Laboratori i Mekanikes Hidroaeroplan

NOL0899

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Clementoni Laboratori i Mekanikes Hidroaeroplan

Nje set i pasur shkencor per te zbuluar parimet e aerodinamikes dhe hidrodinamikes ne nje menyre te thjeshte dhe argetuese

Ndertoni hidrovolantin dhe hidroplanin per tu zhytur ne nje det aventuresh dhe zbuloni sekretet e inxhinierise aeronautike

Paketimi permban 130 pjese te ndryshme

E pershtatshme per femijet mbi 8 vjec

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: