Monopatine Frozen

PB0404

Leke 3,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Monopatine e palosshme per vajza me personazhet e njohur Disney "Frozen"

E qendrueshme dhe e sigurte per femijen, me dy rrota

Me lartesi te rregullueshme dhe mund te manovroni deri ne 10 cm lartesi

Timon drejtues lehtesisht i manovrueshem per mesimin e balancimit dhe koordinimit ne ecje

Timoni i veshur me gome te bute e ben ate te rehatshem per duart e fëmijeve

Plate per vendosjen e kembeve kunder rreshqitjes

E pershtatshme per femijet mbi 5 vjeç, pesha maksimale 50 kg

permasat 83 x 70 x 32 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: