Parfum LA RIVE Set per Meshkuj Hunting Man Shfaq më të madhe

Parfum LA RIVE Set per Meshkuj Hunting Man

A-003288

Leke 1,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

A jeni gati per te perballuar cdo sfide?

Perberja me e fundit nga La Rive, arome e te cilit i pershtatet nje pushtuesi modern

Gershetim i aromes se rozmarines, trumez dhe dellinjes, xhinxherit dhe kanelles.

Sasia e parfumit: 75 ml

Sasia e deodorantit: 150 ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: