Kanavace e personalizuar 30*40 Shfaq më të madhe

Kanavace e personalizuar 30*40

RUL0001

Leke 2,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kanavace e personalizuar 30*40

Dhurata shume e bukur qe mund ti beni parterit, partneres tuaj apo dhe miqve

Permasa e kanavaces eshte 30*40, kanavaca ju vjen e montuar ne pjesen e telajos.

Eshte shume e pershtashme per ambientet e shtepise, hoteleve apo bareve te

ndryshme duke e shnderruar ambientin ne nje tjeter nivel.

Ky eshte nje produkt i cili realizohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat

prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Kanavaca e personalizuar eshte nje produkt enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: