Set pjatash Alcove Black 18 cope

A-001339

Leke 2,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set pjatash Alcove Black 18 cope

Seti permban 6 pjata supe me diameter 8''

6 pjata te medha te ceketa me diameter 9''

dhe 6 pjata te tjera te ceketa me diameter 7,5''

Materia qeramike cilesore me dizenjo te thjeshte te vijesuar ne pjesen anesore te tyre

Shume fine dhe te vecanta. Per perdorim te perditshem ne kuzhinen tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: