Trendafil dekorues  me arome - e bardhe Shfaq më të madhe

Trendafil dekorues me arome - e bardhe

A-001696

Leke 3,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Trendafil dekorues me arome -  ngjyre e bardhe

Lulja eshte e punuar me e gjitha me dore per te qene sa me reale, sikur sapo jane keputur nga nje kopesht Anglez pasi origjina e tyre eshte nga Anglia.

Lulet jane te parfumosura ne rolin e nje aromatizuesi ambjenti si dhe shoqerohen me ecencen perkatese nga Franca per tu sprucuar mbi lule sa here qe eshte e nevojshme.

Keto lule aromatike jane te perdorshme per ambjente te brendshme, sprucojini ato lehte me uje nje here ne jave per te ruajtur freskine.

Vazon me lule mbajeni larg nga drita e diellit dhe nxehtesise.

Pastrohet lehtesishte me nje pecete te lagur.

Produkte te tjera

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: