Clementoni Loder per Bebe me Muzike Qenushi

NOL0845

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Loder elektronike qe ben muzike dhe meson fjalet e para

Pjeset e vesheve jane plastike dhe mund te perdoret per te krujtur pjesen e dhembeve

Tek barku eshte nje buton me drite te kuqe

Stimulon aftesine e te prekurit, degjuarit dhe shikimit

Mund te varet lehtesisht ne karroce

Per bebe te moshes 3 muaj e siper

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: