Preciosa Pierre Lannier Automatic Ore per Meshkuj

PRE0054

Leke 29,900

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per meshkuj e markes Pierre Lannier

Pjese e koleksionit Automatic 

Model dhe dizajn sa sportiv aq edhe elegant

Ne mesin e fushes duket qartesisht mekanizmi i ores

Me rrip lekure me ngjyre te zeze

Xhami shume cilesore dhe i qarte

Levizja automatike e akrepave, nuk ka nevoje per bateri

Rezistente ndaj ujit 30m deri ne 50 m, (5 atmosfere)

Diametri i fushes 43 mm, trashesia 11.7mm, gjeresia e rripit 22 mm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: