Preciosa Pierre Lannier Ore per Meshkuj Shfaq më të madhe

Preciosa Pierre Lannier Ore per Meshkuj

PRE0057

Leke 26,100

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per meshkuj nga Pierre Lannier

Nje produkt i koleksionit Chrono

Shfaq elegance dhe delikatese qe do ju beje te dukeni shume shik

Me rrip material çelik 

Xhami Plexiglas shume cilesore dhe i qarte ngjyre s8ilver dhe fushe ngjyre blu

Levizje Quartz 

Rezistente ndaj ujit nga 30 deri ne 50 metra

Diametri i fushes 44 mm, trashesia 11.85mm, gjerisia e rripit 22mm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: