Clementoni Loder Miau Miau Emocione dhe Perkedhelje

NOL0837

Leke 1,800

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje kotele e bukur interaktive nga Clementoni

Perfshin femijet ne zbulimin e emocioneve te ndryshme ne nje menyre te lehte dhe argetuese 

Duke shtypur butonin ne koke, syte ndryshojne shprehjen ne 3 pozicione te ndryshme: "lumtur", "trishtuar", "nanna" 

Me nje drite LED ne bark e cila ndryshon ngjyren dhe efektin e drites ne varesi te emocioneve

Mbeshtet femijet ne mesimin e shkronjave dhe numrave

Stimulon shkathtesine, perceptimin vizual dhe ndihmon ne kuptimin e marredhenies shkak-pasoje

I pershtatshem per femijet 10 - 36 muajsh

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: