Tren qe Fryhet Fisher Price Shfaq më të madhe

Tren qe Fryhet Fisher Price

JUM0170

Leke 5,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Treni qe fryhet do te ofroje argetim pa fund per femijet

Ai sherben edhe si nje rreshkitese ku femijet dalin ne anen tjeter te trenit

Mund ta perdorni ne ambiente te mbyllura por edhe ne natyre

E pershtatshme per femijet mbi 2 vjec

Materiali vinyl dhe me permasa 132 x 89 x 94 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: