Clementoni Loder Minnie Mini Truck Baby Shfaq më të madhe

Clementoni Loder Minnie Mini Truck Baby

NOL0192

Leke 1,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kjo makine argetuese e vogel e drejtuar nga Minnie eshte e mbushur me efekte  dhe kenge muzikore te gezueshme.

Rrotat e vogla do ta bejne ate rreshqitese ne çdo siperfaqe per nje zbavitje plot argetim.

Bere nga plastike rezistente me shkelqim.

E pershtatshme per femijet 0-3 vjec.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: