Clementoni Loder Motocikleta Valentina & Valentino

Leke 5,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Motocikleta Valentina & Valentino, e markes Clementoni.

Xhirot ne te do te jene te parezistueshme dhe do te jete shoqeruesja e tyre per hapat e para.

Kjo motociklete pervec xhirove qe ofron eshte nje qender e vertete edukative.

Ne te femija do te mesoje numrat dhe shkronjat italisht dhe anglisht.

Ajo ndihmon ne zhvillimin e aftesive motorike, gjihesore. Zhvillon imagjinaten si dhe perceptimet vizuale.

Keshillohet per femijet e moshes mbi 9 muajsh.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: