Lexime ne Diell 2 Shfaq më të madhe

Lexime ne Diell 2

ER0237

Leke 2,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Shoqerojini pushimet tuaja me leximin e nje libri te bukur

Seti "Lexime ne diell 2" permban:

1. Librin "Nën ujë" te autores Paula Hawkins

Me të njëjtën forcë shprehëse dhe mendime të mprehta mbi instinktet njerëzore, me të cilat tërhoqi miliona lexues anembanë botës përmes librit të saj të parë shpërthyes “Vajza në tren”, Paula Hawkins na paraqet tani një histori mahnitëse, plot kthesa dhe thellësisht të ndjerë, e cila tregon se sa “mashtruese” mund të jenë emocionet dhe kujtimet, por edhe se në ç’mënyrë shkatërrimtare mund ta zgjasë e shkuara dorën drejt së tashmes.

“Një roman policor bashkëkohor dhe tërheqës... të mban të tendosur, ndërsa komploti të bën të shtrosh qindra hamendësime”

2. Syze per femra me nje dizajn te vecante Retro Vintage dhe ne mode

Forma e syzeve eshte cateye me skelet plastik 

Lente jo polarizuese por jane UV400, te cilat mbrojne syte nga rrezet UV te demshme per shendetin

Gjatesia e bishtave eshte 140 mm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: