Parfum per Femra Chanel Chance 100 ml

AI0363

Leke 17,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Arome e fresket, elegante dhe mjaft femerore

Chanel Chance ne formtin 100ml

Per cdo rast, mbremje die, takime me miqte apo pushime

Per te gjitha femrat qe kerkojne gjera te reja, shanse dhe nuk kane frike te enderrojne

Parfumi eshte produkt origjinal i markes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: