Parfum Unisex Tom Ford Mandarino di Amalfi Acqua 100 ml Shfaq më të madhe

Parfum Unisex Tom Ford Mandarino di Amalfi Acqua 100 ml

AI0361

Leke 29,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje arome per te dy gjinite nga Tom Ford

Parfum origjinal i markes me kapacitet 100ml 

Mandarino di Amalfi Acqua, arome bregdeti miskuar me arome frutash dhe agrumesh

Nje dhurate shume e bukur per ciftet qe duan te kene te njejten arome parfumi

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: