Parfum per Femra Carolina Herrera Velvet Fatale 80 ml EDP Shfaq më të madhe

Parfum per Femra Carolina Herrera Velvet Fatale 80 ml EDP

AI0359

Leke 10,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Parfum per Femra Carolina Herrera Velvet

80 ml, me logon e famshme te markes "Velvet fatale"

Arome orientale me nje shishe shume stil ne formen e nje stiletoje

Eau de Parfum ka me teper % te esences se parfumit ne ndryshim nga Eau de Toilette.

Arome qe zgjate dhe eshte shume intensive.

Parfumi eshte ORIGJINAL i markes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: