Parfum per Femra Carolina Herrera It's So Dood To Be Bad 80 ml EDP Shfaq më të madhe

Parfum per Femra Carolina Herrera It's So Dood To Be Bad 80 ml EDP

AI0358

Leke 10,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Parfum per Femra Carolina Herrera

80 ml me logon e famshme te markes "It's So Good To Be Bad"

Arome e fresket verore me nje shishe shume stil ne formen e nje stiletoje

Eau de Parfum ka me teper % te esences se parfumit ne ndryshim nga Eau de Toilette.

Arome qe zgjate dhe eshte shume intensive

Parfumi eshte Parfum Origjinal i markes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: