Komardare Bestway Unicorn

JUM0082

Leke 1,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Komardare ne formen e njebrireshit nga Bestway

Me ngjyre te bardhe dhe permasa përafërsisht 136x131cm

Material vinyl shume cilesore me dy doreza te ngurta anesore

Me një diametër të madh që ju lejon të shkoni larg dhe te relaksoheni në masën

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: