Rrip per Meshkuj Lekure - Kamosh

Leke 1,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Rrip per meshkuj

Nje kombinim shume i mire i lekures dhe kamoshit

Me ngjyre kafe e celur shume fine

Kombinohet lehte dhe eshte praktik

Pjesa e togezes metalike e thjeshte 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: