Kraheza per Femije Pool School

PB0115

Leke 490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kraheza te vogla per femijet

Ndihmojne femijet te mesojne notin dhe te qendrojne mbi uje

Te markes Intex, material vinyl teper rezistent

Dizenjo me ngjyra dhe terheqese per femijet

Te lehta per tu perdorur

Me permasa 20x15 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: