Biçiklete 26" Max City Advance Shfaq më të madhe

Biçiklete 26" Max City Advance

Leke 17,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Biciklete City Advance

Biciklete e markes Max me madhesi gomash 26" . Modeli City Advance.

Sportive me ngjyre te zeze. Per perdorim te perditshem.

Me strukture çeliku dhe pedale plastike

Ka 18 nivele shpejtesie dhe peshon 15.5kg

Ndenjesja dhe struktura e saj e vecante ofron komoditet maksimal si ne rruge te drejte dhe malore.

Ajo ofron një rehati maksimale, udhëtim të besueshëm në të gjitha llojet e terrenit.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: