Biçiklete 27.5" Max Sky Runner Shfaq më të madhe

Biçiklete 27.5" Max Sky Runner

Leke 18,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Biçiklete 27.5" Max Sky runner

Biciklete e markes Max Queene me madhesi gomash 27.5".

Trupi eshte material çeliku ndersa pedalet plastike.

Peshon 16kg.

Sportive me nje kombinim ngjyrash dhe dizajni.

Ndenjësja dhe struktura e saj e veçante ofron komoditet maksimal si ne rruge të drejte dhe malor.

Biçikleta ka nje sistem suspensioni për te ulur tronditjet ne rrugë me terren të veshtirë.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: