Biçiklete 27.5" Max Runner ne 3 Ngjyra

Leke 17,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Biçiklete 27.5" Max Runner ne 3 Ngjyra

Biciklete e markes Max Queene me madhesi gomash 27.5"

Trupi eshte material çeliku ndersa pedalet plastike

Me 18 nivele shpejtesie dhe peshon 15.5 kg

Sportive me tre modele dhe ngjyra te ndryshme.

Ndenjësja dhe struktura e saj e veçante ofron komoditet maksimal si ne rruge të drejte dhe malor.

Biçikleta ka nje sistem suspensioni për te ulur tronditjet ne rrugë me terren të veshtirë.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: