Biçiklete 24" Max Hummer, Frena me Disk Shfaq më të madhe

Biçiklete 24" Max Hummer, Frena me Disk

Leke 21,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Biçikleta 24"ju ofron përdorueseve një model te ri te 2018 biçiklete inovative me strukturë të vecantë.

Është një biçikletë e fuqishme eshte e përshtatshme dhe ideale për turne nëpër qytet, per shtigje parku, fushë, etj.

Ka nje strukture alumini dhe pedale plastike. Përveç kësaj, ajo përmban 21 ingranazhe, 7-shpejtësi zhvendosje ne pjesen e pasme dhe 3 në pjesën e përparme.

Bicikleta ka frena me disk

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: