Biçiklete 26" Max Galactic, Frena me Disk Shfaq më të madhe

Biçiklete 26" Max Galactic, Frena me Disk

Leke 22,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Biçiklete Max Galactic me madhesi rrotash 26"

Ju ofron përdorueseve një model te ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë.

Ndenjësja dhe struktura e saj prej celiku ofron komoditet maksimal si ne rruge të drejte dhe malore.

Biçikleta ka nje sistem suspensioni për te ulur tronditjet gjatë rrugetimit ne rrugë me terren të veshtirë.

Ajo ofron një rehati maksimale, udhëtim të besueshëm në të gjitha llojet e terrenit.

Sistem trasmisinoi me 18 shpejtësi i cili ofron nje trasmision të shpejte dhe të saktë.k nje sistem frenimi me disk.

Ka nje peshe 17.5 kg dhe pedale alumini. Me frena me disk

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: