Biçiklete 24" Max Hummer Grey Shfaq më të madhe

Biçiklete 24" Max Hummer Grey

OZ0666

Leke 19,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Biciklete Max Hummer ne ngjyre gri

Nje nder modelet e reja te 2018 nga marka Max

Ofron një model te ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë.

Madhesia e rrotave 24", pedale plastike

Është e përshtatshme dhe ideale për turne nëpër qytet, per shtigje parku, fushë, etj.

Kjo biciklete ka nje strukture alumini. Përveç kësaj, ajo përmban 21 ingranazhe, 7-shpejtësi zhvendosje ne pjesen e pasme dhe 3 në pjesën e përparme.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: