Biçiklete 27.5" Max Alpine, Frena me Disk Shfaq më të madhe

Biçiklete 27.5" Max Alpine, Frena me Disk

Leke 39,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Biçiklete Max Alpine me madhesi rrotash 27.5"

Ju ofron përdorueseve një model te ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë.

Ndenjësja dhe struktura e saj alumini ofron komoditet maksimal si ne rruge të drejte dhe malore.

Biçikleta ka nje sistem suspensioni për te ulur tronditjet gjatë rrugetimit ne rrugë me terren të veshtirë.

Ajo ofron një rehati maksimale, udhëtim të besueshëm në të gjitha llojet e terrenit.

Bicikleta eshte me frena me disk, modeli i vitit 2018

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: