Biçiklete Max 29" Runner Shfaq më të madhe

Biçiklete Max 29" Runner

OZ0689

Leke 19,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Biciklete e markes Max Runner me madhesi gomash 29"

Trupi eshte material çeliku ndersa pedalet plastike

Me 18 nivele shpejtesie dhe peshon

Model dhe dizajn sportiv

Ndenjesja dhe struktura e saj e veçante ofron komoditet maksimal si ne rruge te drejte dhe malor

Biçikleta ka nje sistem suspensioni per te ulur tronditjet ne rruge me terren te veshtire

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: