Biçiklete 28" Max Alphine Disc Shfaq më të madhe

Biçiklete 28" Max Alphine Disc

OZ0609

Leke 33,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Biciklete e markes Max Alphine Disc me madhesi gomash 28"

Trupi eshte material çeliku, rrotat alumini ndersa pedalet plastike.

Me 21 nivele shpejtesie.

Me peshe 16 kg.

Me ngjyre jeshile dhe dizenjo emrin e markes Max blu.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: