Biçiklete 26" Max City Sprinter Shfaq më të madhe

Biçiklete 26" Max City Sprinter

OZ0605

Leke 19,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Biçiklete 246 Max City Sprinter ngjyre e bardhe

Biciklete e markes Max me madhesi gomash 26"

Trupi eshte material çeliku, rrotat alumini ndersa pedalet plastike.

Me 18 nivele shpejtesie rrota te zeza dhe trupin e bardhe

Peshon 16kg dhe eshte e pershtatshme per rruget e qytetit tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: