Banbao Set Ndertimi "BMW X5 " Shfaq më të madhe

Banbao Set Ndertimi "BMW X5 "

IF0167

Leke 3,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje set ndertimi per femije

Me 98 pjese ju do te keni mundesi te ndertoni makinen tuaj te preferuar BMW X5

Me permasa 26.5×18.5x8cm  

Nje dhurate shume e bukur per femijet

Ndihmon ne zhvillimin e aftesive te te menduarit dhe shpejtesine e reagimit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: