Banbao Set Ndertimi "Dinosaur" Parasaurolophus Shfaq më të madhe

Banbao Set Ndertimi "Dinosaur" Parasaurolophus

IF0170

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje set ndertimi me Dinosaur

Nga Banbao me 183 pjese dhe permasat 23x15x5cm

Per te gjithe femijet e apasionuar pas dinosaureve dhe eksplorimit te tyre

Mosha e pershtatshme mbi 4 vjec

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: