Biçiklete 24" Max Hummer Nickel Shfaq më të madhe

Biçiklete 24" Max Hummer Nickel

OZ0604

Leke 18,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Biçiklete 24" Max Hummer Nickel ngjyre gri me te kuqe

Biciklete per femije e markes Max Hummer me madhesi gomash 24"

Trupi eshte material çeliku, rrotat alumini ndersa pedalet plastike.

Me 18 nivele shpejtesie, peshon 16.5kg 

Me ngjyre blu dhe dizenjo emrin e markes Max te verdhe dhe me dy rrota shoqeruese per te mbajtur ekuilibrin.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: