Set per Femra Narciso Rodrigues 50ml

AI0354

Leke 12,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Seti per femrat "Fleur musc for her" nga Narciso Rodriguez

Seti permban pafumin 50ml Eau de Parfum, body lotion 50ml dhe xhel dushi 50 ml

Eshte koha per tu kujdesur per lekuren tuaj dhe per te qene gjithmone e fresket

Nje arome e shkelqyer e krijuar nga perzierja e aromes se Musc, me trendafilat, drurin Amber dhe erezat e ndryshme

Arome e cila mbetet gjate

Nje dhurate e bukur per te dashuren tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: