Portofol per Meshkuj GA me Mbajtese Metalike

Leke 1,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Portofol per meshkuj GA

Me mbajtese metalike per ndarjen e parave

Material lekure shume cilesore

I lehte i holle dhe shume praktik per xhepin tuaj

Permasat 11x8cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: