Portofol per Meshkuj HB me Qepje

Leke 690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Portofol per Meshkuj HB 

Me ngjyre blu dhe qepje anesore

Material lekure shume cilesore

Portofoli eshte teper praktik me 2 ndarje per kartat dhe parate

Praktik dhe i lehte per perdishmerine tuaj

Permasat: 11x8.3cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: