Kornize Rocco Shfaq më të madhe

Kornize Rocco

ZEP0352

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per te gjithe te sapolindurit

Nje kornize plastike (resin) ngjyre kafe 

Me detaje shume te bukura anesore si elefanti apo lule ne pjesen e siperme

Fotoja qendron horizontalisht

Fotoja ka permasa 10x15 cm dhe eshte e perfshire ne cmimin e kornizes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: