Syze Unisex RB 3447

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Syze unisex me skelet metalik

Xhama ngjyre jeshile shume qetesuese. Mbrojne syte nga rrezet e demshme UV

Forme e rrumbullaket, nje imitim shume i mire i markes origjinale RB3447

Vijne se bashku me mbajtesen, peceten pastruese dhe kutine

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: