Syze per Meshkuj te Polarizuara me Skelet Mat

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Syze per Meshkuj te Polarizuara me Skelet Mat

Me xham te polarizuar.

Model i cili eshte i pelqyer nga meshkujt dhe ne mode.

Skeleti eshte plastik ngjyre e zeze mat.

Keto syze ju ndihmojne te mbroni syte nga rrezet ultra violet.

Vijne se bashku me kutine dhe peceten mbajtese

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: