Set per Meshkuj Versace Eros Shfaq më të madhe

Set per Meshkuj Versace Eros

AI0353

Leke 14,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set per Meshkuj Versace Eros

Per nje arome qe terheq dhe zgjat.

Seti permban 4 produkte

-Parfum EDT 100ML

-EDT Roll spray 100ml

-After Shave 100ml

-Xhel per dush 100ml

Te gjitha produktet e setit jane ORIGJINALE te markes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: