Set per Meshkuj Pour Homme Dylan Blue Shfaq më të madhe

Set per Meshkuj Pour Homme Dylan Blue

AI0352

Leke 14,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set per Meshkuj Pour Homme Dylan Blue

Versace Pour Homme Dylan Blue aromë drurësh me ton të freskët të ujit dhe arome bergamoti

Pour Homme Dylan Blue do të shtojë shkëlqimin tuaj të stilit dhe origjinalitetin.

Seti permban 

-Eau de Toilette, 100ml

-BlueXhel per dush 150 ml

Te gjitha produktet e setit jane ORIGJINALE te markes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: