Set per Femra Crystal Noir by Versace Shfaq më të madhe

Set per Femra Crystal Noir by Versace

AI0351

Leke 14,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set per Femra Crystal Noir by Versace

Permban 3 produkte:

-Eau de Toilette, 90 ml

-Rollerball, 10 ml

-Xhel per dushin 150 ml

Nje arome e fresket pranverore per te gjitha femra qe duan te shkelqejne cdo dite

Arome qe zgjat dhe ndjehet kudo

Te gjitha produktet e setit jane ORIGJINALE te markes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: