Syze per Femra me Skelet Gold RB 3548

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Syze per femra me skelet gold

Nje imitim shume i mire i markes origjinale RB 3548

Skeleti gold ndersa bishtat plastike ngjyre e kuqe

Xham qe mbron syte nga rrezet e demshme UV

Vjen se bashku me mbajtesen, kutine dhe peceten pastruese

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: